رابطه جنسی - دانستنیهای جنسی - روابط جنسی - رابطه زناشویی

آموزش مسائل جنسی و یادگیری آن‌ها لازمه‌ی یک رابطه جنسی و زناشویی سالم و موفق است ...

آموزش کامل داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش با همسر

برچسپ ها: آموزش رابطه جنسی, رابطه جنسی, رابطه جنسی کامل, رابطه جنسی لذت بخش, رابطه زناشویی, زناشویی, دانستنی های جنسی
داشتن رابطه جنسی و برطرف شدن نیاز های جنسی زن و مرد از جمله مهم ترین علل ازدواج و همچنین پایبند بودن زن و مرد به زندگی زناشویی است. تحقیقات نشان می دهند که امروزه علت اکثر طلاق ها بین زوجین، نداشتن رابطه جنسی لذت بخش و کامل است که پیامد های بسیار مخربی را در پی خواهد داشت. در ادامه نحوه برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش و کامل را به شما آموزش خواهیم داد.

  

قبل از برقراری رابطه

قبل از رابطه خود را از لحاظ روانی آماده کنید!

زن و شوهر قبل از رابطه جنسی باید گفتگوهای تحریک آمیز جنسی داشته باشند. گفتگو های تحریک آمیز و شهوت انگیز قبل از رابطه جنسی برای زن و شوهر لذت بخش و عاملی برای تحریک ذهنی و آمادگی آنها می باشد. زن و شوهر باید خواسته ها و سوالات جنسی خود را مطرح کنند از قبیل اینکه از چه کارهایی لذت می برند و دوست دارند همسرشان هنگام نزدیکی به کدام قسمت از بدنشان توجه بیشتری داشته باشد. البته از این جملات قبل از رابطه جنسی می توانند استفاده کنند تا لذت در رابطه جنسی خود را دو چندان کنند: «دوست دارم»، «بزرگترین شانس زندگی من، آشنایی و ازدواج با توست»، «در این دنیا هیچکسی برای من مثل تو نیست»، «تو خیلی خیلی برای من عزیزی» و

بدانید که او خود به ‌خود نمی‌داند که چطور باید به شما لذت بدهد
این روزها کمتر مردی هست که راه و رسم عشق‌بازی با همسرش را بلد نباشد اما همیشه هم اینطور نیست. مشکل اینجاست که کارهایی که قبلاً برایتان لذت بخش بودند ممکن است الان دیگر تاثیر نداشته باشند. دلیل آن می‌تواند بچه‌دار شدن یا بالاتر رفتن سنتان باشد. اگر خودتان به او نگویید که چه می‌خواهید ، او از کجا باید بفهمد؟

پیشنوازی و معاشقه قبل از رابطه جنسی

معاشقه را می توان کلیدی طلایی برای بازکردن یک در بزرگ دانست. قطعا زن ها از وحیه لطیف تری نسبت به مردان برخوردار هستند و همچنین مردان نیز حرص و ولع بیشتری را برای شروع رابطه نسبت به زن ها دارند. یک معاشقه مناسب و طولانی می تواند هر دو یه آنها را برای یک رابطه کامل آماده کند.

هر چه زن و شوهر قبل از نزدیکی بیشتر وقت صرف معاشقه کنند، رابطه جنسی شان لذت بخش تر خواهند بود. استفاده از لمس کردن و نوازش کردن باعث می شود در رابطه جنسی راحت تر عمل کنند. تمام بدن زنان را در معاشقه و پیشنوازی مورد توجه قرار دهید، مطمئن باشید اگر همسرتان از لحاظ جنسی برانگیخته شود خود اقداماتی انجام می دهد و شما را برای رابطه جنسی دعوت می کند، البته زن و شوهر باید به همدیگر کمک کنند اگر از رفتاری لذت می برند همان موقع به همسرشان بگویند و از او بخواهند ادامه دهد یا به شدت آن بیفزاید خلاصه هنگام رابطه زناشویی بی تحرک و ساکت نباشند.

 

روش های برقراری رابطه جنسی

1-زن به پشت خوابیده و پاها را از هم باز می کند و بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلی خودش به آرامی پاهایش را باز کرده و رانها را بهم نزدیک می کند بطوریکه مرد کاملآ بین پاهای زن قرار می گیرد.در این حالت فشار رانها باعث تحریک لب های بزرگ آلت زن و کلیتوریس میشود.این نوع عمل جنسی برای ماه های اول حاملگی مناسب است ولی برای مردانیکه آلت تناسلی دراز دارند مناسب نیست.

2-متداولترین نوع انجام عمل جنسی که حدود ۸۰٪ نزدیکی ها به این روش انجام می شود به این ترتیب است که زن به پشت میخوابد و رانهایش را از هم بازو زانوهایش را کمی خم میکندو مرد میان دو پای او قرار گرفته و پس از فرو کردن آلت تناسلیش روی زن می خوابد در حالیکه نقطه اتکا پایین تنه او روی زانوهایش است. در این نوع عمل جنسی دخول تقریبآ کامل است ولی دهانه زهدان و کلیتوریس (برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زنان که حساسترین نقطه زن برای تحریک شدن هستند) کم تحریک می شود. این روش برای شب زفاف مناسب است ولی برای زنان حامله مخصوصآ از نیمه دوم حاملگی بعلت اینکه وزن بدن مرد بر شکم زن وارد می شود مناسب نیست.

3-در این روش زن به پشت می خوابد و پاها را روی شکم و سینه اش خم کرده و یا بر شانه های مرد می گذارد یا دور کمر او حلقه می زند. در این حالت آلت تناسلی زن (مهبل)۳ الی ۴ سانتیمتر کوتاه تر میشودو در نتیجه عمل دخول آلت مرد در فرج زن بطور کامل انجام می شود. همچنین کلیتوریس در مسیر آلت تناسلی مردقرار گرفته و با تماس آلت تحریک می شود.

در این روش بعلت دخول کامل زن و مرد هر دو ارضا می شوندو از طرفی برای حامله کردن زن امکان بیشتری وجود دارد.مردانی که مایع لذتبخششان سریع میریزد می توانند هنگام انجام عمل جنسی با زن با این روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلی خود را کاملآ از آلت تناسلی زن خارج کرده و دوباره فرو کنندو با کم کردن حرکات مایع لذت بخش شان را دیرتر درون فرج زن بریزند تا بیشترین لذت جنسی را در وجودشان احساس کنند.

 

4-زن روی لبه تختخواب نشسته و پاهایش را از هم باز و آویزان نموده و روی آرنجهای خود تکیه می کند.مرد بین پاهای او می ایستد و آلت تناسلیش را درون آلت تناسلی زن فرو می کند.برای انجام این نوع عمل جنسی باید چند بالش زیر باسن زن گذاشت تا آلت تناسلی مرد وزن در یک سطح و رو بروی هم قرار گیرد. در این نوع عمل جنسی کلیتوریس (برجستگی نوک بالای آلت تناسلی دختران) بخوبی تحریک می شود. همچنین این روش مناسبترین روش برای شب زفاف و پاره کردن پرده دختران است و برای مردان چاق هم نزدیکی را آسان می کند.

5-مرد به پشت میخوابد و پاها را به هم چسبانیده و دراز می کند. زن پاهایش را در طرفین پاهای مرد قرار می دهد و روی او می نشیند و یا زانو زده و کمی به جلو خم می شود و بدستهای خود تکیه می دهد و آلت تناسلی مرد را در فرج خود فرو می کند.در اینحالت فعالیت و حرکات رفت و آمد با زن است و با تکانهای پی در پی که بخود میدهد موجب ریخته شدن مایع لذت بخش مرد و ترشح شدن مایع لذتبخش خود میشود. در این روش دخول بطور کامل انجام می شود و چون فعالیت با زن است اوج لذت جنسی زن زودتر فرا می رسد.این روش برای جلوگیری از حاملگی مناسب است. چون بیشتر مایع لذتبخش مرد بعد از ریخته شدن به پایین برمی گردد.همچنین برای مردان خسته و یا کسانی که آلت تناسلی شان کاملآ راست نمی شود روش خوبی است.

6-مرد به پشت می خوابد و زن روی او می نشیند و یا زانو زده و به جلو خم میشوداما این بار پشت زن بطرف مرد است.در این حالت زن آلت تناسلی مرد را بدرون مهبل خود فرو می کند و مانند حالت قبل خود را حرکت می دهدتا اوج لذت جنسی فرا برسد. این روش برای مردان چاق و زنان حامله مناسب است.

علاوه بر این روش ها روش های متعدد دیگری نیز وجود دارد که می توانند در صورت تمایل زن و مرد به بهبود روابط بین زوجین کمک کنند. اما نکته ضروری در این بین وجود رضایت هر دو طرف برای برقراری رابطه به این روش است. به یاد داشته باشید که یک رابطه جنسی کامل کمک شایانی به تقویت روابط عاطفی می کند.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 23:22 | نویسنده: مونا افشار | چاپ مطلب
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد